RNDr. Andrej Trnovec
Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku (Slovenská ľudová strana (SĽS))

Odkaz kandidáta voličom:

V záujme národa a v úcte k Bohu.

Volebný program

Podpora rodín je to, na čom sa zhodneme. Sú však aj iné dôležité veci, na ktoré nemusíme mať rovnaké názory. Názory Aliancie za rodinu sa nemusia zhodovať s názormi a cieľmi kandidátov vo voľbách. Je dobré o nich vedieť, aby ste mohli urobiť skutočne zodpovedné rozhodnutie pri voľbách.

Úlohou primátora nie je mať, počas volebnej kampane, na všetko riešenia. Voliči síce radi prijmú cukrovú vatu najlepších riešení, ktorou im kandidáti zalepia ústa, ale u primátora najdôležitejšia je jeho schopnosť rozpoznať najlepšie možné riešenia v prospech spoločenstva. Primátor musí byť schopný zosúladiť záujmy štátu a miestnej i regionálnej územnej samosprávy so záujmami súkromnými a tieto prezentovať poslaneckému zboru, ktorý rozhoduje. To je jeho úloha.

Problémy a ich riešenia sa v čase nemenia, môžu sa meniť len technologické postupy riešení. Menia sa hlavne ľudia, ktorí, v každých voľbách, ponúkajú riešenia. Ale ak sa menia iba ľudia, tak je potrebné sa zaoberať najmä ľuďmi, ktorí nám ponúkajú riešenia a nie všeobecne známymi možnosťami riešení. Rozhodujúce je predsa to ako človek vedomosti, či rozhodovacie právomoci využije. Záleží na človeku.

Skúmajte vlastnosti človeka a nehodnoťte ľúbivosť volebných sľubov vo volebných programoch.

Môj program je vždy jasne stručný: V záujme národa a v úcte k Bohu.
A konkrétnejšie pre tieto voľby? Jednoducho: Bratislava - náš domov.


http://www.tvba.sk/dnes/komunalne-volby-2018/andrej-trnovec-kandidat-na-primatora-bratislavy-kv-2018-/
http://www.slsah.sk/dennik-p/
https://bratislavaden.sk/pytame-sa-kandidatov-na-post-primatora-bratislavy-1-aky-problem-by-po-zvoleni-do-funkcie-riesili-ako-prvy/
http://www.slsah.sk/tasr-rozhovor-17-x-2018/
https://bratislavaden.sk/pytame-sa-kandidatov-na-post-primatora-bratislavy-2-ktoru-osobnost-z-bratislavy-obdivujete-a-preco/
https://bratislavaden.sk/pytame-sa-kandidatov-na-post-primatora-3-aky-maju-nazor-na-cierne-stavby-v-bratislave/